Naozaj vieme koho sme si zvolili?

Autor: Mgr. Renata Rusnakova | 3.2.2015 o 11:18 | Karma článku: 11,04 | Prečítané:  5024x

  Veľmi nerada píšem o niekom negatívne, ale tentokrát musím urobiť výnimku. Napriek tomu, že žijeme v 21.storočí, ešte stále sa nájdu ľudia, ktorí sa boja, majú strach ozvať sa a povedať pravdu napriek tomu, že neurobili nič zlé. Iba chceli vykonať dobrý skutok. Týmto ľuďom venujem tento článok. Nebojte sa! Pravda vyjde najavo iba vtedy, ak si konečne otvoríme ústa a budeme ju šíriť!    

Niekoľko rokov pôsobím ako predsedníčka OZ a dobrovoľnícka činnosť ma robí veľmi šťastnou. Nedávno som sa stala aj sympatizantkou STRANY TIP-POLITIKA SPOLUPRÁCE. A tu začína veľmi smutný ale pravdivý príbeh.

Členovia a sympatizanti STRANY TIP- POLITIKA SPOLUPRÁCE  sa rozhodli spoločne s Červeným krížom pomôcť sociálne slabým rodinám mestskej časti Ružinov. Podotýkam, nešlo nám o žiadnu reklamu ani televíziu, na rozdiel od vedenia mestskej časti Ružinov, ktorá to pravdepodobne považovala za pozitívnu reklamu.

Červený kríž žiadal od mestskej časti Ružinov konkrétne adresy sociálne slabých rodín. Po prvom záujme mestskej časti ohľadne vykonania dobrého skutku a plánovanej účasti starostu a ružinovskej televízie ale prišiel neočakávaný zvrat v podobe neúčasti a neposkytnutí databáz rodín, ktoré pomoc potrebujú.

Dôvodom bolo, že sme politická strana!

Červený kríž ostal taktiež nemilo prekvapený a prisľúbil sociálne slabé rodiny zistiť zo svojich databáz.

Tento proces žiaľ chvíľku potrvá.

Kam sa to rúti naša spoločnosť?

Za starostu mestskej časti Bratislava-Ružinov bol zvolený Dušan Pekár, Ing., Mgr. - KDH, OĽaNO, NOVA, Zmena zdola, Demokratická únia Slovenska, SMK– MKP, OKS

Aj vy ste si všimli koľko politických strán ho podporilo? IBA sedem! Veľmi by ma zaujímalo, keby niektorá z týchto politických strán chcela pomôcť sociálne slabým rodinám, či by pán starosta postupoval podobne.

Som zvedavá, či by Vás Vaši voliči volili, keby vedeli, že Vaša politická polievočka je pre Vás dôležitejšia ako konať dobro a pomáhať sociálne slabým rodinám. Dokonca, čo je podľa mňa ešte hroznejšie, Vy ste zabránili, aby bol vykonaný dobrý skutok! A to je naozaj veľmi smutné. A prečo? Jednoducho Vám nevyhovovala politická strana! Je na mieste otázka, čo je pre Vás prednejšie, dobrý skutok pre občanov, či zviditeľnenie strán, ktoré Vám umožnili vyhrať v komunálnych voľbách.

Existuje iba DOBRO a ZLO...Nič medzitým...To čo ste spravili Vy, bolo ZLO!

Dúfam, že našich dobrovoľníkov neznechutilo Vaše konanie. Ja budem naďalej pomáhať ľuďom, ktorí to potrebujú. Je úplne jedno pod akým menom. Veď aj z nášho pána prezidenta chceli spraviť scientologistu a práve on všetkým svojimi SKUTKAMI dokázal, že na rozdiel od iných politikov, vie svoje slovo dodržať.

A aké ponaučenie si z tohoto príbehu môžeme vziať? NIKDY sa nebojme OKAMŽITE upozorniť na akékoľvek neprávie páchané v našom okolí. Iba tak prinútime ľudí, ktorí majú pracovať pre občanov Slovenska, aby sa konečne začali správať zodpovedne a v opačnom prípade ich donútiť, aby niesli zodpovednosť za chyby vykonané z pozície svojej funkcie.

 

Teraz už iba dúfajme, že balíčky, ktoré už máme nachystané sa čoskoro dostanú do správnych rúk, ktoré ich naozaj súrne potrebujú.

 

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

KOMENTÁRE

Vracajú sa deväťdesiate roky a prečo sa Danko drží ruskej letky

Povedať, že Fico III a Mečiar III už sú jedna k jednej, sa ešte nedá, ale synchronizovaná akcia proti Kiskovi je porovnateľná iba a len s únosom mladého Kováča.


Už ste čítali?